„Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej
i sprzyjającej integracji społecznej”

“Working together for a green, competitive and inclusive Europe”

Vinnum saman að umhverfisvænni, samkeppnishæfri Evrópu án aðgreiningar.

Fundacja Akademia Muzyki Dawnej wspólnie z Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie oraz Towarzystwem Kirchenmusik w Havelbergu zapraszają na Koncert Narodów, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 30 września br. o godzinie 17.00 w Sali koncertowej Filharmonii Szczecińskiej.

Czytaj więcej...

Fundacja Akademia Muzyki Dawnej zaprasza na inaugurację nowego cyklu orkiestrowego pod tytułem Koncerty Narodów. W ramach projektu zaprezentowane zostaną owoce stałej współpracy artystów z Niemiec i Polski skupionych w Orkiestrze Famd.pl. pod dyrekcją Pawła Osuchowskiego.

Czytaj więcej...

"Cieszcie się i radujcie" w ramach cyklu Koncertu Narodów zainaugurowało Polickie Święto Muzyki. W Kościele p.w. św. Kazimierza w Policach Burmistrz Polic Władysław Diakun dokonał uroczystego otwarcia imprezy, podczas której policzanie maja szansę brać udział w wyjątkowych koncertach.

Czytaj więcej...

Szczecin. Elegancki styl galant, Zamek Książąt Pomorskich, sala Bogusława I, 22 kwietnia, godz. 12. KONCERTY Narodów to nowy cykl muzycznych spotkań, który zaczyna się w niedzielę w Szczecinie. Jego organizatorem jest Fundacja Akademia Muzyki Dawnej.

Czytaj więcej...

2008-2023 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος