Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury
– państwowego funduszu celowego, w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca

05 znak uproszczony kolor biale tloNIMIT 1536 x768 912x485

Plakat wydarzenia
Fundacja Akademia Muzyki Dawnej wspólnie z Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie oraz Towarzystwem Kirchenmusik w Havelbergu zapraszają na Koncert Narodów, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 30 września br. o godzinie 17.00 w Sali koncertowej Filharmonii Szczecińskiej.

Czytaj więcej...

Plakat wydarzenia
Fundacja Akademia Muzyki Dawnej zaprasza na inaugurację nowego cyklu orkiestrowego pod tytułem Koncerty Narodów. W ramach projektu zaprezentowane zostaną owoce stałej współpracy artystów z Niemiec i Polski skupionych w Orkiestrze Famd.pl. pod dyrekcją Pawła Osuchowskiego.

Czytaj więcej...

Polickie Dni Muzyki 2011
"Cieszcie się i radujcie" w ramach cyklu Koncertu Narodów zainaugurowało Polickie Święto Muzyki. W Kościele p.w. św. Kazimierza w Policach Burmistrz Polic Władysław Diakun dokonał uroczystego otwarcia imprezy, podczas której policzanie maja szansę brać udział w wyjątkowych koncertach.

Czytaj więcej...

kurier-logo
Szczecin. Elegancki styl galant, Zamek Książąt Pomorskich, sala Bogusława I, 22 kwietnia, godz. 12. KONCERTY Narodów to nowy cykl muzycznych spotkań, który zaczyna się w niedzielę w Szczecinie. Jego organizatorem jest Fundacja Akademia Muzyki Dawnej.

Czytaj więcej...

2008-2024 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος