Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury
– państwowego funduszu celowego, w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca

05 znak uproszczony kolor biale tloNIMIT 1536 x768 912x485

Prezentacja w ramach projektu
Poniżej znajdą państwo materiały merytoryczne projektu Muzyczny Kurier Edukacja Kulturowa Pomorza Zachodniego, które prezentujemy na naszych spotkaniach.

Czytaj więcej...

muzyczny kurier 2023
Przedstawiamy relacje grupy dziewcząt z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Janusza Korczaka na Skolwinie w Szczecinie uczestniczących w projekcie Muzyczny Kurier 2023.

Czytaj więcej...

baner kurier 2023 Skolwin
W dniach 6-9 września 2023 roku zrealizowaliśmy kolejny etap wieloletniego programu Muzyczny Kurier, edukacja kulturowa Pomorza Zachodniego. Był to cykl warsztatów muzycznych i dziennikarskich zakończone koncertem, które odbyły się w Domu Kultury Klub Skolwin w Szczecinie.

Czytaj więcej...

FAMD kurier 2023 Kulice
Działalność edukacyjna, którą prowadzimy już od 10 lat w ramach programu Muzyczny Kurier przynosi nam ogromną satysfakcję.

Czytaj więcej...

Consortium sedinum promo
Fundacja Akademia Muzyki Dawnej wraz z Ośrodkiem Kultury w Drawsku Pomorskim zapraszają na wyjątkowy koncert „Alla Polacca” realizowany w ramach projektu „Muzyczny Kurier - edukacja kulturowa Pomorza Zachodniego”. Wykonawcami koncertu będą artyści tworzący zespół Consortium Sedinum, grający na instrumentach historycznych. Spotkanie będzie niezwykłą okazją do przybliżenia polskich tradycji muzycznych epok renesansu i baroku, a także poznania urody brzmienia tak oryginalnych instrumentów jak fidel czy teorba.

Czytaj więcej...

FAMD kurier 2021 2 copy
W dniach 10-13.11.2021 odbyły się w Szczecinie kolejne wydarzenia realizowane w ramach cyklu Muzyczny Kurier edukacja kulturowa Pomorza Zachodniego.

Czytaj więcej...

koncert 02
W podsumowaniu wydarzeń mijającego roku prezentujemy fotorelację z koncertu „Alla Polacca” oraz zajęć warsztatowych jakie się odbyły w Ośrodku Kultury w Drawsku Pomorskim.

Czytaj więcej...

FAMD kurier 2023 2
Muzyczny Kurier - edukacja kulturowa Pomorza Zachodniego 2023 to projekt realizowany od dziesięciu lat na terenie Województwa Zachodniopomorskiego. W ciągu tych lat odwiedziliśmy wiele miast i miejscowości spotykając się zarówno z grupami seniorów, jak i młodzieży.

Czytaj więcej...

Muzyczny kurier 2019 baner
Przestawiamy krótką relację z realizacji projektu Muzyczny Kurier w 2019 roku.

Czytaj więcej...

2008-2024 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος