„Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej
i sprzyjającej integracji społecznej”

“Working together for a green, competitive and inclusive Europe”

Vinnum saman að umhverfisvænni, samkeppnishæfri Evrópu án aðgreiningar.

piątek, 21 styczeń 2011

rejkjawik_panelFundacja Akademia Muzyki Dawnej ma zaszczyt zaprosić na uroczysty koncert po tytułem: Reykjavik versus Szczecin Spotkania Młodych Zespołów Kameralnych.

Koncert stanowi zakończenie rocznego programu edukacyjno-artystycznego realizowanego wspólnie z parterami Chamber Club Studningsfelag Kammerklubbsins Reykjavik z Islandii oraz Państwową Szkołą Muzyczną I stopnia im. T. Szeligowskiego w Szczecinie.

Podczas koncertu wystąpi uzdolniona muzycznie młodzież z Reykjaviku i Szczecina z programem islandzkiej i polskiej muzyki kameralnej. Głównym punktem programu koncertu będzie światowe prawykonanie kompozycji Janusza Stalmierskiego „Kartki z dzieciństwa”, dzieła zamówionego na tę okazję przez FAMD.

Koncert odbędzie się w Sali koncertowej Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, pl. Armii Krajowej 1, w sobotę 12 lutego 2011 o godzinie 17.00.
Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!

Prosimy o potwierdzenie rezerwacji miejsc do dnia 10.02.2011 pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie +48 693 366655.

2008-2023 Fundacja Akademia Muzyki Dawnej
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος